W rozgrywkach brało udział ponad 100 drużyn z 15 krajów z całego świata.
Wyniki meczy zespołu z rocznika 2003 prezentowały się następująco:
UKS Anilana Łódź – Frisch Auf Goppingen M ( 17-21 )
UKS Anilana Łódź – HK Kopavogur ( 11-25 )
UKS Anilana Łódź – Kuwait National Team ( 14-24 )
UKS Anilana Łódź – Balatonfuredi KSE ( 14-17 )
UKS Anilana Łódź – HK Kopavogur ( 18-14 )
UKS Anilana Łódź – Gimletroll ( 18-21 )
Ostatecznie nasza drużyna zajęła 17 miejsce w turnieju.
Po rozegranych meczach, w ramach relaksu Nasi Panowie korzystali z lokalnych atrakcji przygotowanych przez organizatorów turnieju, odwiedzili aquapark oraz spędzili miłe popołudnie nad Balatonem.
Po zakończonych zawodach drużyna odwiedziła Budapeszt. Chłopaki weszli na Górę Gellerta oraz zwiedzili centrum miasta skąd wyruszyli na Słowację.
Ostatnie dni pobytu upłynęły pod znakiem odwiedzin na Kasprowym Wierchu – cała drużyna weszła na szczyt na piechotkę. Dla niektórych były to pierwsze odwiedziny Zakopanego. Następnie przyszedł czas na Krupówki i pamiątki z wyjazdu.
Przedostatni dzień w niczym nie ustępował poprzednim a zmagania przeniosły się do Tatralandi.
Tam Panowie mieli czas na baseny termalne, drinki z palemką a niektórzy przełamywali strach przed zjeżdżalniami i basenami z zimną wodą.
Czas niestety nieubłagalnie płynął i zbliżał się powrót do domu.
W drodze powrotnej drużyna odwiedziła Kielce gdzie rozegrała mecz sparingowy z Bursą Puławy.
Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze.
Wieczorem wszyscy cali i zdrowi dotarli do domów.

39952717 2317050574988555 2014136359547043840 n

Zobacz więcej zdjęć na naszym profilu na facebook'u. Zdjęcia dodała Katarzyna Samulczyk. Dziękujemy