• Slajd 1
  • Slajd 3

 41650187 1797509270298343 5567130935423401984 n

 

Pora najwyższa przedstawić nasze drużyny seniorów w sezonie 2018/2019. Tak, piszemy w liczbie mnogiej, bo oprócz pierwszej drużyny, która wystąpi na zapleczu Superligi do rozgrywek II ligi zgłosiliśmy nasze bogate rezerwy, które występować będą pod nazwą Hutchinson Anilana Łódź.
Poniżej przedstawiamy kadrę zespołu, który rywalizował będzie w grupie III A drugiej ligi (okręg mazowiecki). Trenerami drużyny rezerw są Adam Jędraszczyk i Robert Jagieła. Pierwszy mecz mieliśmy zagrać już w najbliższą sobotę, ale nasz rywal - AZS UMCS Lublin poprosił o przełożenie meczu (ostatecznie z Akademikami z Lublina zagramy 26 września o 18:30). Tym samym nasz premierowy mecz przypada na 22 września (niestety w tym samym czasie grać będzie I drużyna, o czym poinformujemy niedługo), a rywalem będzie nie byle kto, bo przeciwnik zza miedzy - Włókniarz Konstantynów. Zapraszamy na nasze mecze. Naprzód Anilana!

PS Drużynę seniorów i terminarze przedstawimy na dniach.

 

 

 

 

 

 

 

Nasi Sponsorzy:  

 

 

 

 

Nasi Partnerzy:  

Politechnika Lodz
Profilaktyka i Zdrowie
CocaCola
PZU Fundacja
Promuje Łódzkie
Hutchinson
Chojeńskie Centrum Ortopedyczno Rehabilitacyjne
Green Cab Taxi
American Bull
FitFabric