• Slajd 1
  • Slajd 3

 42059040 1801329923249611 1463797838856060928 n

 


W naszej ekipie zaszło kilka zmian. Do superligowego Chrobrego Głogów przeniósł się Damian Wawrzyniak, opuścili nas też Przemysław Jankowski, który wrócił do Piotrkowianina, Mateusz Oklejak, który wzmocnił Pabiks Pabianice oraz Oskar Gawski. W ich miejsce weszli nasi zdolni juniorzy - rozgrywający Piotr Jędraszczyk, skrzydłowi - bracia Jan i Marcin Matyjasikowie. Dołączyli do nas również bramkarz Krzysztof Ostrowski i rozgrywający/kołowy Wiktor Dębowski, którzy wcześniej reprezentowali barwy Victorii Tomaszów Mazowiecki. Największym naszym wzmocnieniem będzie z pewnością powrót Damiana Chmurskiego, który w ostatnich kilku sezonach bronił bramki AZS AWF Biała Podlaska.
Pierwszą drużynę niezmiennie prowadzi duet - Michał Matyjasik, Adam Jędraszczyk. Powyżej kadra na sezon 2018/2019

 

 

 

 

 

 

 

Nasi Sponsorzy:  

 

 

 

 

Nasi Partnerzy:  

Politechnika Lodz
Profilaktyka i Zdrowie
CocaCola
PZU Fundacja
Promuje Łódzkie
Hutchinson
Chojeńskie Centrum Ortopedyczno Rehabilitacyjne
Green Cab Taxi
American Bull
FitFabric