link do wydarzenia

XVI rocznica śmierci Waldka i XV Memoriał Jego Imienia. Zapraszamy tradycyjnie wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.
W tym roku turniej chłopców w dwóch rocznikach:
Rocznik 2000 - udział wezmą:
UKS Anilana Łódź
PGE Vive Kielce
MTS Kwidzyn
UKS Iskra Bydgoszcz
Rocznik 2004 - udział wezmą:
UKS Anilana Łódź
PGE Vive Kielce
UKS Iskra Bydgoszcz
Viret CMC Zawiercie

44948712 1946031785491016 4273490075813150720 n

Tradycyjna msza św. za Waldka odbędzie się w sobotę (10 listopada) o godz.12.00 tam gdzie zwykle, czyli w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego "Węzeł" przy kościele pod wezwaniem św. Teresy i św. Jana Bosko w Łodzi (Kopcińskiego 1/3).
W sobotę 10 listopada po emocjach turniejowych zapraszamy na
tradycyjny coroczny mecz Przyjaciół Waldka, który odbędzie się ok. godziny 20.00. Zainteresowanych udziałem w meczu prosimy o kontakt i zabranie ze sobą sprzętu sportowego.
Po meczu Przyjaciół, koło godziny 20:30 – „spotkanie po latach”. Koszt udziału 30 PLN (w sprawie zapisów i rozliczeń kontakt z Łukaszem znanym bardziej jako "Kapitan", ew. od pewnego czasu jako "Prezes" ;), Adamem zwanym również pieszczotliwie "Pakusiem" lub Michałem czyli po prostu "Matysem" ;)
Ze względu na konieczność wcześniejszego zgłoszenia liczby ciepłych posiłków prosimy o zgłoszenia najpóźniej do 8 listopada!
Serdecznie jak co roku Wszystkich Was zapraszamy!