• Slajd 1
  • Slajd 3

Przedstawiamy kadrę na sezon 2017/2018.

Podobnie jak 3 lata temu przystępujemy do I-ligowych rozgrywek mając w kadrze w zdecydowanej większości wychowanków. Młodzież wspierać będą jednak doświadczeni zawodnicy - Tomasz Matulski, Tomasz Rutkowski, Mateusz Oklejak oraz znający już I-ligowe realia Kamil Witkowski, Damian Wawrzyniak, Przemysław Jankowski i Mikołaj Misiak. Nie będzie to łatwy sezon, ale będziemy walczyć! Liczymy na Wasze wsparcie na hali.

 

Gwoli podsumowania - dołączyli do nas z ChKS Kacper Antosik i Sergiusz Przybylski, z MKS Wieluń wrócił Tomasz Matulski, z rezerw Zagłębia Lubin przyszedł Kamil Katusza. W szerokiej kadrze są także Jakub Winiarski oraz juniorzy - Patryk Bara, Tomasz Wojciechowski, Marcin Matyjasik i Jan Stolarski.

 

Anilanę opuścili nasi wychowankowie - Bartłomiej Bartczak, Michał Łukasik, Dawid Bilichowski. W tym sezonie w naszej ekipie z różnych powodów nie zagrają również Tomasz Morąg, Kamil Strzebiecki i Kamil Hejniak. Dziękujemy za wszystkie mecze w biało-niebieskich barwach i życzymy powodzenia na przyszłość!

 

 

Nasi Sponsorzy:  

 

 

 

 

Nasi Partnerzy:  

Politechnika Lodz
Profilaktyka i Zdrowie
CocaCola
PZU Fundacja
Promuje Łódzkie
Hutchinson
Chojeńskie Centrum Ortopedyczno Rehabilitacyjne
Green Cab Taxi
American Bull
FitFabric