• Slajd 1
  • Slajd 3

I liga, grupa B. Politechnika Anilana - KSSPR Końskie 18:00 30.09.2017

Po pierwszej wygranej chcemy iść za ciosem i zdobyć kolejne punkty na pierwszoligowych parkietach. Poprzeczka tym razem wisi jednak znacznie wyżej, bowiem naszym rywalem będzie KSSPR Końskie - drużyna od lat bijąca się o czołowe lokaty w I lidze. W składzie konecczan roi się od doświadczonych zawodników, którzy znają także realia superligi. Od początku sezonu znakomitą formę prezentuje lewy skrzydłowy Przemysław Matyjasik, wspomagają go m.in. bardzo groźni rozgrywający - Tomasz Napierała i Sebastian Smołuch, w bramce zaś dobrze spisuje się wychowanek ChKS-u - Patryk Wnuk.

Ponad miesiąc temu zmierzyliśmy się z Końskimi w ramach turnieju towarzyskiego odbywającego się w hali KSSPR-u. Po wyrównanym meczu ulegliśmy sobotniemu rywalowi zaledwie jedną bramką (24:23). W dotychczasowych meczach KSSPR wygrał dwukrotnie (z ŚKRP Świdnica 27:24 oraz z KSZO Ostrowiec Św. 23:18), raz schodził z boiska pokonany (porażka z SPR Tarnów 27:19).

Nie będzie to łatwy mecz, ale z pomocą naszych kibiców jesteśmy w stanie zrobić bardzo wiele. Do boju Anilana! 

30.09

 

Nasi Sponsorzy:  

 

 

 

 

Nasi Partnerzy:  

Politechnika Lodz
Profilaktyka i Zdrowie
CocaCola
PZU Fundacja
Promuje Łódzkie
Hutchinson
Chojeńskie Centrum Ortopedyczno Rehabilitacyjne
Green Cab Taxi
American Bull
FitFabric