W miniony weekend zespół Anilany 2003 prowadzony przez Trenerów: Roberta Sobóra oraz Tomasza Rutkowskiego wziął udział w mocno obsadzonym turnieju Caban Cup 2020 w Chrzanowie.
W rywalizacji grupowej, w pięciu rozegranych meczach tylko raz drużyna Anilany uległa rywalowi przegrywając z PMOS Chrzanów 7:8.
Pozostałe wyniki spotkań grupowych:
Anilana Łódź – Czuwaj Przemyśl 17:11
Anilana Łódź – Moto Jelcz Oława 12:11
Anilana Łódź – Kadra Dolnego Śląska 11:8
Anilana Łódź – MOSiR Bochnia 19:8.
Wychodząc z grupy z I miejsca w półfinale Anilana zmierzyła się z PM Tarnów. Po bardzo zaciętym spotkaniu mecz zakończył się remisem. O zwycięstwie naszego zespołu zadecydowała złota bramka, którą zdobył Mateusz Jóźwiak . Mecz zakończył się wynikiem 15:14.
W finale podopieczni Trenera Sobóra spotkali się z Górnikiem Zabrze. Po bardzo ciężkich 40 minutach mecz zakończył się wynikiem 15:23. Tym samym Anilana 2003 wróciła ze srebrem do Łodzi. 🥈🏆

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik drużyny – Kacper Gajewski
MVP Turnieju – Franciszek Jędryka.

Gratulacje !!!