Klasy Sportowe UKS ANILANA Łódź to ścieżka edukacyjno- sportowa dla naszych zawodników. Prowadzimy szerokie szkolenie już od 10 lat. Szkolenie to jest wysoko docenione przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce i władze oświatowe Łodzi.

Klasy sportowe mają na celu połączenie nauki ze sportem., Zajęcia edukacyjn są skorelowane ze sportowymi po to aby uczeń optymalnie wykorzystał czas na naukę i sport. Przykładowo bezpośrednio po zajęciach w szkole trening. Zajęcia sportowe przeprowadzane są na hali sportowej UKS Anilana przy ul. Sobolowej 1 (10 min. drogi pieszo od szkoły).

Oferta skierowana jest także do uczniów spoza Łodzi.

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sportowym

.

Wszystkie klasy sportowe tworzą zespoły które biorą udział w rozgrywkach ligowych organizowanych przez Łódzki Związek Piłki Ręcznej (www.lodzkizpr.pl)

Więcej informacji z ramienia klubu można uzyskać pod nr tel. 660 467 781 - Marek Żuk lub 664 770 513 Paweł Piotrowski

Klasy zostały utworzone w:

Gimnazjum nr 35  przy ul. Czernika 1/3

tel. 42/ 673 86 83 ; 42/ 673 72 07 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.zso8.edupage.org

Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego „Edukacja i Sport”

Łódź ul. Brzozowa 5/7

(+48) 570 787 182 / (+48) 502 369 880 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.