Warning: ftp_fget() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 146 Zakończyliśmy tegoroczną edycje rozgrywek piłki ręcznej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego | UKS Anilana Łódź

Zakończyliśmy tegoroczną edycje rozgrywek piłki ręcznej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego .

Cykl turniejów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego był rozgrywany od września do grudnia 2019r . Rozgrywki odbywały się na naszej hali , a zaproszone szkoły rywalizowały w trzech kategoriach IV , V i VI klas .
W całym cyklu udział wzięły następujące szkoły SP 33 , SP 70 , SP12 , SP34 , SP30 , SP160 , SP Piątek , SP Koluszki , SP Bukowiec , SP 173 , SP149 , SP182 , SP164 , SP202 , SP169 , SP Salezjanie .
Na zakończenie rozgrywek odbyły się turnieje finałowe .
W poszczególnych kategoriach uzyskano następujące wyniki :
KLASY IV
I miejsce SP202
II miejsce SP34
III miejsce SP182
IV miejsce SP Bukowiec

KLASY V
I miejsce SP182
II miejsce SP160
III miejsce SP173
IV miejsce SP 70

KLASY VI
I miejsce SP164
II miejsce SP34
III miejsce SP149
IV miejsce SP33

Gratulujemy !!!!

W turniejach finałowych szkoły otrzymały puchary , dyplomy oraz komplety strojów sportowych .
Rozgrywki o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego z okazji 100 lecia województwa , miały na celu popularyzacje piłki ręcznej w województwie łódzkim i umożliwienie rywalizacji sportowej dzieciom .

Warning: ftp_fput() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 212 Warning: ftp_nlist() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 420 Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230 Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230 Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230 Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230 Warning: ftp_fput() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 212 Warning: ftp_nlist() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 420 Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230 Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230 Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230 Warning: ftp_pwd() expects parameter 1 to be resource, null given in /usr/home/michalziolkowsky/domains/uksanilana.pl/public_html/wp-admin/includes/class-wp-filesystem-ftpext.php on line 230