Reklama między torami

Tablice w międzytorzu to doskonały, niedrogi a zarazem niebywale skuteczny nośnik reklamowy docierający do dwóch grup odbiorców:

– ludzi oczekujących na przystankach
– kierowców oczekujących na zmianę świateł

W naszej ofercie jest ponad 900 miejsc reklamowych w ponad 60 najlepszych, wybranych lokalizacjach w całej Łodzi. Jesteśmy w centrum naszego miasta, na wielkich osiedlach mieszkaniowych oraz w pobliżu centrów handlowych. Lokalizacje te są w większości odpowiedzią na zapotrzebowanie na tego typu reklamę naszych Klientów. Cały czas staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i nowych klientów. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić dla Państwa kompleksową kampanię reklamową przy użyciu wszystkich środków dostępnych w naszej ofercie.

Nasz klub w celu pozyskania środków na działalność statutową od 2003 roku zajmuje się udostępnianiem powierzchni reklamowych w międzytorzu tramwajowym oraz na tramwajach i autobusach MPK Łódź. Dzięki ogromnej przychylności MPK Łódź oraz UMŁ nasza działalność reklamowa sukcesywnie rozrasta się.

Kontakt

Telefon

+48 660 467 781
+48 668 033 506

e-mail

biuro@uksanilana.pl
kontakt@uksanilana.pl

dojazd