Sponsorzy i partnerzy

Reklama w hali sportowej UKS Anilana

Oferujemy reklamę w hali na podłodze z tworzywa sztucznego, a na ścianach w formie baneru.

Zamieszczenie tych reklam może przynieść Państwu wymierne korzyści. Długo trzeba było by wymieniać, kto korzysta z naszej hali. Zajęcia planowe odbywają się w godz. 7:30 – 23:30.

W tym czasie trenują dzieci, młodzież, studenci a także dorośli pracownicy różnych firm.

W weekendy odbywają się turnieje halowe, mecze ligowe piłki ręcznej – Anilany, AZS, koszykarek Widzewa. Na wielu z tych zawodów jest TVP 3, TV TOYA oraz mnóstwo kibiców.

To właśnie dzięki wsparciu Reklamodawców i Sponsorów reaktywowaliśmy drużynę seniorów Anilany oraz szkolimy dzieci i młodzież we wszystkich kategoriach wiekowych.

Jestem także otwarci na inne formy współpracy i chętnie wysłuchamy Państwa propozycji.

Oprócz banerów w hali sportowej , mamy do zaoferowania inne formy reklamy, takie jak:

– reklama na koszulkach dla dzieci ze szkół
– reklama w prasie nt darczyńców (Nagrody ufundowała Firma …..)
– reklama na koszulkach drużyn
– ogólny wizerunek, wspieranie łódzkiego sportu
– wykorzystanie wszelkich dostępnych form promocji Państwa Firmy przez nasz Klub
zamieszczenie wzmianki, logotypu i linku na naszych stronach internetowych oraz facebooku

Reklama pomiędzy torami

Tablice w międzytorzu to doskonały, niedrogi a zarazem niebywale skuteczny nośnik reklamowy docierający do dwóch grup odbiorców:

– ludzi oczekujących na przystankach
– kierowców oczekujących na zmianę świateł

W naszej ofercie jest ponad 900 miejsc reklamowych w ponad 60 najlepszych, wybranych lokalizacjach w całej Łodzi. Jesteśmy w centrum naszego miasta, na wielkich osiedlach mieszkaniowych oraz w pobliżu centrów handlowych. Lokalizacje te są w większości odpowiedzią na zapotrzebowanie na tego typu reklamę naszych Klientów. Cały czas staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych obecnych i nowych klientów. Dzięki tak bogatej ofercie jesteśmy w stanie zaplanować oraz przeprowadzić dla Państwa kompleksową kampanię reklamową przy użyciu wszystkich środków dostępnych w naszej ofercie.

Nasz klub w celu pozyskania środków na działalność statutową od 2003 roku zajmuje się udostępnianiem powierzchni reklamowych w międzytorzu tramwajowym oraz na tramwajach i autobusach MPK Łódź. Dzięki ogromnej przychylności MPK Łódź oraz UMŁ nasza działalność reklamowa sukcesywnie rozrasta się:

Rok 2003 – 60 miejsc reklamowych
Rok 2010 – 900 miejsc reklamowych
www.międzytorze.pl
tel. 600389618